Hakkımızda

Pland Planlama Ofisi Serbest Şehircilik Bürosu 2005 yılında Van İli Erciş İlçesinde kuruldu. 2008 yılı sonuna kadar bu bölgede hizmetlerine devam eden firma 2009 yılı itibariyle Balıkesir İli Bandırma İlçesinde faaliyetlerini devam ettirme kararı aldı. 2012 yılında Pland Planlama Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Dijital Baskı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firması kurularak her iki isim altında hizmet vermeye başladı. Kuruluşu itibariyle Şehir planlama, Peyzaj Mimarlığı ve Dijital Baskı konularında faaliyet gösteren Pland Planlama, Türkiye’nin dört bir tarafında hizmet vermeye devam etti.

Halen çalışmalarını yoğun bir şekilde devam etmekte olan Pland Planlama edindiği tecrübe ve bilgi birikimi neticesinde en yeni teknolojileri kullanan, kendini yeniliklere entegre etmekte ve bilgi erişimi konularında sektöre yeni çözümler getirmektedir.

Firma misyonu, müşterilerin ihtiyaçları ve bireysel tercihleri ilgili kanun ve yönetmelikler çerçevesinde tecrübesiyle uyum içinde yorumlayarak, beklentilere cevap verecek tasarım ve uygulamaları sunmaktır.