Tasarım Ekibimiz

Harun ALGÜL - Şehir Plancısı


2002 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Eğitimini tamamladı. 2009 yılında Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Peyzaj Mimarlığı Anabilim Dalında Yüksek Lisans tamamladı. Bir Süre Van ili Erciş Belediyesinde görev yaptı. 2005 yılı itibariyle Pland Planlama Ofisinde hizmet vermeye başladı. 2012 yılında Pland Planlama Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Dijital Baskı Sanayi ve Tic. Ltd. şirketini kurdu. Eğitim hayatı boyunca, Sanayi Alanları Planlaması, Ticaret Alanları ve Merkezi İş Alanları Planlaması, Su Bahçeleri Tasarımı, Mezarlık Planlaması ve Aquapark Planlaması konularında çalışmalar yaptı. Türkiye’nin tüm bölgelerinde birçok belediye ve özel şirketlere danışmanlık hizmeti verdi.  2015 yılı itibariyle Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler  Bölümünden mezun olarak eğitimini tamamladı. Halen (BANÇEP) Bandırma Çevre Platformu yönetim kurumu üyesi ve Bandırma Belediyesi Belediye Meclis Üyesi olarak görev yapmakta olup, evli ve 2 çocuğu vardır.

 

Mehmet ALGÜL - Harita Mühendisi

1978 yılı Konya doğumlu olup, İlk ve Orta öğreniminden sonra, Tapu ve Kadastro Meslek Lisesini 1996 yılında tamamlamış ve Kastamonu-Cide Kadastro Müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Jeodezi ve Fotogrametri Bölümünü tamamladıktan sonra Van İli Erciş İlçesi Kadastro Müdürlüğünde Kontrol Mühendisliği görevini yürütmüştür. 2009 yılında itibaren kamu himzetinden ayrılan Mehmet Algül, özel sektörde faaliyetlerine devam etmiştir. 

 

Burcu KILIÇ – Restoratör

1992 yılında Kayseri Tomarza doğumlu olup, Lise eğitimini Bandırma Kız Meslek Lisesi Plastik Sanatlar bölümünde tamamladı. Balıkesir Üniversitesi Ayvalık Meslek Yüksek Okulu Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Mimari Restorasyon Programından 2012 yılında mezun oldu.

 

Katade ÇAKMAK - Şehir Plancısı

1988 yılında Balıkesir doğumlu olan Katade ÇAKMAK, İlk ve Orta öğrenimini Muş ve Şanlıurfa da tamamladıktan sonra Kayseri Erziyes Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümünü 2013 yılında tamamladı. Gayrimenkul Değerlendirme sektöründe bir süre çalıştıktan sonra 2014 yılı başı itibariyle planlama ekimize katılmıştır. 

 

Tahsin BODUR - Şehir Plancısı

1991 yılı Trabzon doğumlu olan Tahsin BODUR, İlk ve orta öğremini Rize Merkezde okumuştur. Lise öğrenimizi Rize Ardeşen Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra 2015 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olmuştur. 

 

Korhan OLCAY - Şehir Plancısı

1992 yılında Göcük doğumlu olan Korhan OLCAY, İlk Orta ve Lise eğitimini Rize İli Ardeşen İlçesinde tamamladıktan sonra 2015 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olmuştur. 

 

Cafer ÇİFTCİ – Elektronik Teknikeri

İstanbul Maçka Teknik Elektrik - Elektronik bölümünü 1974 yılında bitirdi. İstanbul radyosu ( Harbiye ) - Batı Dilleri Eğitim Kurumu ( Nışantaşı ) -  Nortel-Networks ( Ümraniye ) de Süpervisor olarak görev yaptı. Evli ve 3 çocuk babası olan Cafer Çiftci Halen Pland Planlama Ofisinde Dijital Baskı Bölüm sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

 

 Selami KARA - Dış işler 

1960 yılı Adana doğumlu olan Selami Kara, uzun yıllar Emniyet Teşkilatında görev yaptıktan sonra firmamız bünyesinde dış işler ve ulaştırma konularında görev yapmaktadır.